Connect with us

NEWS

UWAGA! Dziś w nocy doszło do zmiany w rankingu WTA. Na pierwsze miejsce awansowała nasza ulubiona, najładniejsza i najlepsza na świecie ARYNA SABALENKA! Nareszcie królowa jest na swoim miejscu! Brawo ARYNA, Polska Cię kocha! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Published

on

Swift Didn’t Want Her There

odpadła w czwartej rundzie, przegrywając 6:3, 3:6, 1:6 z Jeleną Ostapenko (21. WTA). Porażka ta pozbawiła Polkę nie tylko szans na wywalczenie drugiego z rzędu trofeum na kortach Flushing Meadows, ale również, po 75 tygodniach, pozycji liderki rankingu WTA.

 

 

May be an image of 1 person and playing tennis

 

 

Przed startem turnieju w Stanach Zjednoczonych wiadomo było, że Aryna Sabalenka (2. WTA) ma sporą szansę na wyprzedzenie naszej tenisistki. Musiała zajść dalej od Świątek i już po porażce panującej jeszcze liderki wyprzedziła ją w rankingu Live. Dodatkowo Białorusinka w dalszym ciągu utrzymuje się w turnieju, a w nocy polskiego czasu awansowała do ćwierćfinału.

 

W czwartej rundzie zmierzyła się z Darią Kasatkiną (14. WTA) i szybko udowodniła, że jest faworytką tego meczu. W pierwszym secie trzykrotnie przełamała rywalkę, co dało jej zwycięstwo 6:1. W drugiej partii było już więcej walki, jednak po 76 minutach z końcowego triumfu 6:1, 6:3 cieszyła się Sabalenka.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2024 Newswayz